H1 Logo Cars Sign_ist
Ist_over Tr
H2
Bogaz UcuzaGidelim.com nedir?
UcuzaGidelim.com sizinle aynı noktadan yola çıkıp, aynı yere giden insanlarla tanışmanızı sağlar. Böylelikle daha hesaplı ve daha rahat bir şekilde seyahat edebilirsiniz.

Güvenli midir?
Sitemiz otomatik kimlik bilgisi onaylatma hizmeti sunmaktadır. Kimlik bilgilerini onaylatan üyelerimiz site içerisinde "Onaylı Kişi" olarak işaretlenirler. Bu üyelerimizin belirttikleri kimlik bilgilerinin doğru olduklarından yola çıkabilirsiniz.

Nasıl kullanırım?
Güzergâhınıza uygun ilanlarını bulmak için "Güzergâh Listesine" bakabilir veya aşağıdaki "Güzergâh Arama" bölümünden ilanları aratabilirsiniz. Üye olup kendi güzergahınızı sisteme girmeniz başkalarının sizi bulmalarına imkan verecektir. Eğer şehirler arası seyahat ediyorsanız lütfen "Şehirler arası" bölümümüze geçiniz.

Üyelik ücretli midir?
Hayır. Sitemizin bütün hizmetlerinden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Sitemizin şehir içi bölümünü kullanarak hergün sizinle aynı sokaktan hatta aynı apartmandan çıkıp aynı güzergâhta yolculuk eden insanlarla kolaylıkla tanışabilirsiniz. Şehirler arası bölümümüz yardımıyla da Türkiye içerisinde yapacağınız seyahatler için masraflarınızı paylaşabileceğiniz yol arkadaşları bulabilirsiniz.


Şehir içi olarak şu an sadece İstanbullu'lara hizmet vermekteyiz. Talebe göre diğer illerimizde sitemize eklenecektir. Şehirler arası güzergâhları görmek için sayfamızın üst kısmındaki "Şehirler arası" düğmesini tıklayınız.

İstanbul içi güzergâh ara

Kalkış noktası
İlçe:
Mahalle:
Sokak:
Way_down
Varış noktası
İlçe:
Mahalle:
Sokak:
İlan tipi:

Copyright © 2007 ucuzagidelim.com her hakkı saklıdır